Школа – родина пишається юним науковцем! Вітаємо призера Малої академії наук учнівської молоді Херсонської обласної ради САНІНУ МАРІЮ (8 клас)! Почесне || місце в такому серйозному науково-дослідницькому конкурсі – це визнання таланту дитини, її прагнення до досягнення цілей та самореалізації в науковій сфері! Керівники проєкту – вчителі закладу Вахніна Алла, Шумакова Вікторія та Шевченко Ростислав.
Марійко, ти – наша гордість! Будь першою завжди і в усьому! Хай буде Мир!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/414362084_1093945514966778_3344169849080950076_n-648x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/414387053_1093945504966779_1430768738403216400_n-719x1024.jpg)