Отримувати подарунки завжди приємно. А для бібліотеки навчального закладу найкращий подарунок це, звичайно, книги, цікаві, змістовні, різноманітної тематики. Вчителі, учні та батьки школи-родини №39 щиро і безмежно вдячні спільноті волонтерів Б50 за подаровані книги. Вони є справжнім скарбом для нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанню і обов’язково знайдуть свого читача. Дякуємо за тепло ваших сердець, доброту, розуміння, любов до книги і читання. Всім бажаємо перемоги, миру, міцного здоров’я, добробуту і наснаги на добрі справи!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_10-40-55.jpg)