Вітаємо з яскравою перемогою, I місцем, у всеукраїнському творчому конкурсі «До Дня Святого Миколая» учня 3-Б класу Ярослава Лелюха та Юрія Лапка, учня 8-А класу. Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і ваша перемога у конкурсі! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій. Велика подяка класним керівникам Остапчук Орині Андріївні та Черкасовій Ірині Вікторівні.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_20-44-15-752x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_18-48-28-727x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_20-44-14.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_18-49-08-727x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_18-48-29-727x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_18-49-07-727x1024.jpg)