29.08.2023 року усі працівники школи-родини 39 зібралися на онлайн урочистий захід, щоб долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті захисників України, які загинули, боронячи її незалежність і територіальну цілісність. Присутні згадали полеглих під Іловайськом, які гинули серед понівечених соняхів, але таких же незламних, як і воїни. Підступний напад російських окупантів у лютому 2022 року призвів до загибелі багатьох мужніх захисників України. На жаль, серед загиблих – дорогі учні-випускники “Школи-родини”. З глибокою скорботою у серці називали педагоги прізвища їх, загиблих випускників, любих, дорогих… Тих, хто прийшли у школу на Текстильному малечею, а потім виросли, змужніли, захищали у тяжкі години війни. Ці імена священні: Корнутяк Дмитро Ігорович, загинув на Бахмутському напрямку; Мороз Владислав Сергійович, місце загибелі – Бахмут; Гуменой Олег, загинув і похоронений під Бахмутом; Цвєтков Дмитрій, захищав рідне місто з цивільними і загинув на Антонівському мосту. Тривожні, сумні звуки метроному… Хвилина мовчання. Не зломити народ, який пам’ятає своїх героїв. Не загине Україна, поверне захоплені території, будуть буяти квіти у шкільному парку імені Василя Сухомлинського, наповниться дитячим галасом шкільне подвір’я! На захисті нашого незалежного майбутнього вони – добровольці-захисники, воїни ЗСУ, хоробрі, мужні працівники “Школи-родини” та її випускники!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_13-54-24-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_13-54-24-2-1024x576.jpg)