Школа-родина – місце, де зростають майбутні захисники природи та екологічні лідери.
Нещодавно здобувачі освіти нашої школи продемонстрували свої творчі здібності у конкурсі плакатів, коміксів та саморобок на екологічну тематику. Цього року було представлено близько 2500 робіт, створених талановитими учнями. Ідея заходу полягала в поєднанні екологічної освіти та творчості, а молоді учасники продемонстрували свої здібності та внесок у захист навколишнього середовища.
З радістю повідомляємо, що учні 2-А та 5 класів нашої школи здобули призові місця та були відзначені сертифікатами.
Вітаємо всіх учасників та призерів конкурсу!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-43-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-44-2.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-44-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-45-2-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-45-3-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-45-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_19-10-44-3-1024x709.jpg)