До Міжнародного дня захисту дітей та з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, під час декади предметів суспільно- гуманітарного циклу у школі – родині були проведені конкурс та виставка малюнків на правову тематику.
Кращі роботи направлені для участі у XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги».
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_10-43-00.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_10-43-15-2-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_10-43-15-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_10-43-16-2-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_10-43-16-1024x576.jpg)