Канікули – це час, коли можна відпочити від шкільних турбот та провести час з користю для себе та своїх рідних.
Учениці Херсонської школи-родини №39 Оксана Ничипорук та Марія Саніна долучилися до акції “Stories чарівної скриньки”. Вони розповіли у своїх “Stories” про те, як цікаво та змістовно провели весняні канікули.
Канікули закінчилися, але “чарівну скриньку”добрих справ можна завжди відкрити!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_12-57-54-1.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_12-58-10-576x1024.jpg)