З метою відзначення Дня Соборності України у «Школі-родині» були проведені цікаві виховні заходи.

20.01.2023р. в усіх класах школи пройшли Уроки Соборності. У початковій і середній школі вони були проведені у формі представлення та обговорення цікавого презентаційного матеріалу, відеоматеріалів щодо подій Української революції 1917–1921 років та її видатних діячів: Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюру, Євгена Петрушевича. Були наведені яскраві приклади, уривки з художньої дитячої літератури про незалежність держави, соборність та єдність українських земель (найбільш цікавими були Уроки Соборності у 2-Б класі – «Ми діти Соборної держави» та у 7-А класі – «В єдності сила»).

У старших класах школи Уроки Соборності було проведено у формі семінарів, круглих столів, диспутів, презентацій на теми: «Незалежність починається з тебе», «Без Соборності немає незалежності», «Українська революція та перша незалежність» (найбільш змістовні виховні заходи відбулися у 9-Б та 10-му класах).