Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.11.2021 № 1/19349-21, з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги здобувачів освіти до правил поведінки на дорогах, 19 листопада 2021 року у закладі було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Класними керівниками 1-11 класів було організовано перегляд учнями наданих тематичних відеороликів, які стосуються різних аспектів безпеки дітей на дорозі. Учителі початкових класів провели для школярів цікаві конкурси та розвивальні ігри з правил дорожнього руху. Національний урок з безпеки дорожнього руху у «Школі-родині» №39 пройшов пізнавально та був спрямований на збереження життя та здоров’я дітей.