Щорічний звіт директора школи. Це підсумки роботи усього колективу закладу, який доклав великі зусилля для того, щоб оцінка роботи перед батьками та громадськістю була високою! Ми цього досягли! Дякую улюбленому колективу педагогів- творців, новаторів , винахідників та справжніх сухомлинців, які своєю відданою та натхненною працею весь рік поспіль бездоганно слугували педагогіці та дітям школи-родини! Низький уклін всьому персоналу школи, які постійно дбали про комфорт наших дітей! Дякую вам за ауру домашності та родинного затишку! Дорогі та безцінні наші батьки, ви – справжні та надійні друзі! Ваша підтримка та взаємовиручка відчутна в кожному закуточку нашої шкільної оселі! Так процвітай же, рідна школо! А я іду з добром назустріч кожному!