Благодійниками свята до Дня захисту дітей стали самі вчителі школи-родини! Діти дійсно поринули в казковий чарівний світ країни дитячих солодких сновидінь! Сюрприз за сюрпризом: несподівано вражаючі виступи учнів, танці казкових персонажів, бал принцес, нагородження переможців Всеукраїнського математичного турніру, вручення медалей, дипломів та грошових премій найкращим інтелектуалам закладу за першість в інтелектуальному марафоні! Емоції переповнювали всю шкільну родину! Солодкість свята доповнили смаколики! І раптом до дітей завітали веселі ведмежата! Радості і сміху не було меж – дитяча дискотека – в розпалі! Ось так живе школа-родина, школа радості та добра! Дорогі діти, ростіть здоровими та щасливими!

Шкільне подвір’я перетворилося у казкову галявину, де кожний був героєм солодких сновидінь. Це – дитинство, яке сповнене дитячих мрій та бажань, де є пригоди та щасливий кінець казки! Діти надовго запам’ятають перший літній день сюрпризів та приємних несподіванок! Про це потурбувалися дорослі, які стоять на захисті дитинства! З добром йдемо назустріч дітям! Щасти вам, дорога малеча!