Ось і настало довгоочікуване свято, свято 1 вересня. Цей день з нетерпінням чекали учні та вчителі. Директор «Школи-родини» № 39, Маренчук Ольга Миколаївна, з щирою посмішкою зустрічала школярів та гостей свята, запалюючи в серці кожного вогник натхнення до навчання. Шкільне подвір`я було яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись, відгукувалось на заклик першого дзвінка. Звичайно найбільшу увагу приділили тим , хто вперше переступає поріг школи – першому класу. Батьки за руку привели їх у шкільну родину , а перша вчителька – Марія Павлівна Курлова – підготувала з ними перше вітальне слово та чудовий танок.
Отже, дозвольте від щирого серця привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань , який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації , святом молодості та надії.