13 березня 1944 року наше місто було звільнено від нацистських загарбників. І вже доброю традицією до цієї дати стало проведення урочистої шкільної лінійки та оформлення у музеї тематичної експозиції.
На лінійку були запрошені гості: голова осередку дітей війни селища Текстильників Бондарчук Марія Ларіонівна, а також діти війни. Вдячні вчителі та учні подарували шановним гостям солодкі подарунки.
Далі гості відвідали шкільний музей етнографії та побуту, де розповідали учням про лихоліття тих подій. Також діти мали змогу почути про подвиги ветеранів війни, зокрема мешканців нашого селища.
Наші славні ветерани зробили нашим землякам безцінне щастя жити в мирі та бути вільними. Велика їм шана та низькій уклін.