24 листопада 2015 року у нашій школі відбулося традиційне свято ввічливості «Барви золотої осені». Організували це свято вчитель групи продовженого дня Кудак Т. О. та вчитель географії, класний керівник 8 класу Кудак А. І.

Діти завітали на чарівну галявину, щоб навчитись ввічливості. Там їх зустріло дуже багато казкових героїв: Мальвина та Буратіно, Пеппі Довга Панчоха, а також лисичка, їжачок, ведмідь, зайчики та грибочки, які на своїх прикладах навчали дітей ввічливості. Учасники свята виконали чудовий танок з парасольками, а також кружляли з осінніми листочками. Учні розповідали вірші про ввічливість, ввічливе ставлення один до одного. Дуже красиві пісні заспівали для вихованців групи подовженого дня Демченко Марія, Галайда Єльміра та Літовченко Аліна.

На свято завітало дуже багато гостей. Директору школи Маренчук О. М. та усім присутнім дуже сподобалось дане свято.

Звичайно свято не обійшлося без подарунків. За те, що діти навчилися бути ввічливими, Чарівниця-Осінь пригостила всіх учасників солодкими подарунками та яблуками.