The gallery was not found!

Відповідно до річного плану роботи школи та з метою створення проекту нової школи «Школи педагогічної майстерності» в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня № 39 Херсонської міської ради відбулася нестандартна педагогічна рада – пошук.

Тема педради «Школа педагогічної гармонії» (Рух до нових стратегічних горизонтів).

30 січня на педраді були присутні: начальник Управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю. М., помічник-консультант начальника управління освіти Херсонської міської ради Верещака Т.Ю., заступник завідувача Методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Волкова Т.Г., завідувач лабораторією управління загальноосвітніми закладами ХАНО, слухачі курсів заступників директорів з навчально-виховної роботи при ХАНО, деякі директори шкіл міста, вчителі школи №38, батьки та учні школи №39.

4 лютого на педраді були присутні: Назаренко Л.М. кандидат педагогічних наук, доцент, завідуюча кафедрою менеджменту освіти, член – кореспондент Української академії акмеологічних наук, Бутенко Н.І. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Херсонського державного університету, Казаріна С.В. методист з навчальних дисциплін та виховної роботи методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, Бойко С.Д. завідувач дитсадком №68, слухачі курсів директорів при ХАНО, деякі директори шкіл міста, вчителі школи №38, батьки та учні школи №39.

Вчителі презентували проекти різних напрямків діяльності школи педагогічної гармонії, її складових: Доброї, Мудрої, Духовної школи, а також школи Лідерства, Партнерства, Справедливої, Здоров’я, Надії, Творчості.

У ході педради відбулося представлення та захист емблем, виступи агітбригад та учнів – членів шкільного самоврядування «Мрія».

Практичним доповненням до проектів були фрагменти уроків вчителів початкових класів з використанням інноваційних технологій. Школа творчості представила виступи переможців «майстер-класу» та «Х – фактору».

Ініціатором проведення нестандартних педрад та створення «Школи педагогічної майстерності» є директор школи Маренчук О.М. – людина яка весь час знаходиться у творчому пошуку. Почесні гості – Назаренко Л.М., Бутенко Н.І., Казаріна С.В. у своїх виступах зазначили, що заклад став справжньою лабораторією педагогічної творчості до якої прикута увага науковців та освітян–експериментаторів.