Директор «Школи-родини» Ольга Миколаївна Маренчук та педагогічний колектив закладу постійно шукають ефективні форми підготовки школярів до усвідомленого вибору свого професійного шляху та вступу до вищих навчальних закладів.

Першого вересня 2017 року до школи завітали представники Херсонського державного аграрного університету на чолі з ректором Юрієм Євгеновичем Кириловим. Керівники закладів освіти заключили меморандум про співпрацю між університетом та «Школою-родиною». У новому навчальному році викладачі аграрного університету проведуть з учнями старших класів цікаві заняття на наукову тематику. Для учнів 9-11 класів будуть працювати факультативи з фізики, хімії, математики, топографії, гуртки, а також літня інженерна школа. Планується організувати тематичні виставки, «круглі столи», конференції. Старшокласникам буде надано лабораторії для проведення практичних робіт з предметів природничого циклу, а також можливість користуватись послугами наукової бібліотеки університету.

Учні, їхні батьки, школа отримають інформаційні матеріали з питань вступу до університету, спеціальностей майбутніх фахівців. Буде забезпечено організаційний супровід вступників-абітурієнтів з числа учнів школи під час подачі документів та зарахування на навчання в університет.

Аграрний університет зобов’язується сприяти в організації проходження навчальної і виробничої практик в сучасних високотехнічних підприємствах.

Меморандум передбачає створення сприятливих умов для проведення науково-дослідної роботи з обдарованою молоддю в школі та забезпечення її наукового супроводу. А головне – учні школи отримають можливість добре підготуватись до вступу у вищі навчальні заклади та обрати улюблену професію.