Першого вересня феєрично святково та урочисто виглядало подвір’я школи-родини! 60 здобувачів освіти закладу отримали нагороди за участь у літніх проєктах «Я і моє літечко» та «Моя мальовнича Україна». Прикрасою Дня знань стали новачки закладу, наші любі першачки! Флеш-моб разом з батьками запалив публіку! А потім подарунки любій малечі від випускників! Приємною несподіванкою свята стали квіти для перших вчителів особисто від міського голови Ігоря Колихаєва. Неймовірно емоційно пройшло свято початку нового навчального року! Зустріч з ветеранами педагогічної праці розчулила всіх, адже вони навчали десятки поколінь сьогоднішніх батьків, які дякують їм за це! Шанованими гостями на святковій лінійці були директори дитячих садочків Світлана Бойко, Анна Агеєнко та Інна Мацуєва. Дружба школи і садочків в партнерстві та тісній співпраці міцнішає з кожним роком! Школа-родина крокує своєю впевненою ходою до нових успіхів та звершень! Тільки разом з батьківською громадою нам під силу досягати перемог! Творчі, талановиті , високопрофесійні вчителі школи-родини 39 супроводжують кожну дитину в Країну Знань! В добру путь за знаннями, дорогі діти!