Свято Останнього дзвоника в школі- родині – яскравий момент єднання дитини, школи та сім’і! Довгоочікуваний день прощання зі школою настав для наших випускників! І радість, і сльози … Все переплелось воєдино… Випуск 2021 став символічним в ювілейний для України рік! Ми святкуємо 30 років Незалежності! Уся велика дружня шкільна родина вишикувалася на рідному подвір’ї 39! Фанфари, музика, вітання і, звичайно, прощальний вальс… Неможливо передати словами почуття, які переповнювали дітей та дорослих! Скільки щасливих моментів подарувало кожному це свято! Гарного майбуття вам, дорогі діти!

Суботній сонячний день здавалось би зібрав весь Херсон на подвір’ї школи-родини! Скільки святковості, піднесення в цьому святі Останнього дзвоника! Та найкращими тут були наші діти: флеш-моб всієї школи, виступи випускників, слова вдячності рідним вчителям… Дуже зворушливо та проникливо! А за цим стоїть титанічний труд педагогів та надійне плече батьківської громади! Дякуємо щиро, бо разом слугуємо дітям України! Миру нам усім!