Сім’я, родина – це не просто слово. Це уособлення любові, радості , турботи, які супроводжують нас протягом усього життя. Родинне коло дітей з батьками, вчителів об’єдналось в єдине ціле – школа – родина! Святковим вбранням шкільне подвір’я сповіщало про відзначення Дня матері та Дня сім’ї! Нагородження дітей за творчі відео фільми про своїх матусь, милозвучні вітання на честь жінки – матері, чуттєві пісні та хореографічна постановка «Ода Матері» торкнулися душі кожного! Сльози на очах, шквал оплесків від наших дорогих гостей – ознака щирої вдячності дітям за шану та любов до Матері! Нехай ніколи не розірветься ниточка поваги, порозуміння та підтримки, як в родині, так і в школі! Ми всі – одна велика потужна сім’я! Зі святом вас! Миру та добра кожному!