Розумники та розумниці, малі та дорослі знаходяться поруч з вами! Саме марафон «Інтелект-21» на звання найрозумнішої родини школи 39, довів, що у розумних батьків – талановиті діти! Ви не повірите!!! Усі двадцять родин, які змагалися 14 та 15 квітня в онлайн режимі, вийшли у фінал 19 квітня! Неперевершені презентації дітей та батьків про свої сім’ї вразили журі конкурсу! Родинні пісні, розповіді, нариси, вірші показали високий творчий рівень учасників марафону, який проводився за ініціативи директора школи Ольги Миколаївни! А вичерпні правильні відповіді на складні запитання продемонстрували гідний розумовий потенціал, обізнаність, інтелектуальні здібності конкурсантів! Як важливо, щоб родинна ниточка сім’ї та школи ніколи не розірвалась! І ми, вчителі школи- родини, до цього прагнемо!