За дослідженням Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, у 2018 році понад 77 тисяч дітей зазнали переслідування в мережі, а близько 60 тисяч перебували в групі ризику через підштовхування в мережі до насильства. Онлайн-курс покликаний пояснити дітям від 13 до 18 років основи безпечної поведінки в соцмережах, а також він допоможе дітям зрозуміти власні цифрові права та навчитися критично мислити.

Курс є безкоштовним та складається із 7 динамічних відео, мемів та цікавих завдань. До кожної теми авторки підготували чекліст з підбірками ігор, відео та книг.

Програма курсу та завдання адаптовані як для навчання в класі, так і для дистанційних уроків. Він також буде корисним для вчителів та батьків, які дбають про безпеку дітей у Інтернеті.

Онлайн-курс із цифрових прав та безпеки для дітей стартує 28 вересня та є відкритим для реєстрації. Курс створений громадською організацією “МІНЗМІН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Форма для індивідуальної реєстрації на онлайн-курс: https://forms.gle/ZCbA4MXJMqPoQ5Ax8