Для формування особистості учня важливою складовою є його соціалізація в освітньому просторі. Брифінг «Робота школи з батьками – це показник соціалізації  особистості учня» задіяв до розмови як психолога школи, вчителів, так і батьків. Поділ думками пройшов невимушено, кожен виніс своє раціональне зерно із спілкування. Адже, актуальним сьогодні постає питання спільної роботи сім’ї  та школи в умовах їх соціального партнерства. Були надані поради та рекомендації учасникам брифінгу. Усі дійшли єдиного висновку – співпраця родини та школи має ґрунтуватися на взаємоповазі, рівноправному партнерстві! Педагогічний колектив та колектив батьків – це має бути єдиний живий організм, об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю, що забезпечить кращий рівень соціалізації здобувачів освіти.