Вже багато років підряд учні та батьки «Школи-родини»№39 долучаються до реалізації депутатського проекту директора школи Маренчук Ольги Миколаївни «Іду з добром назустріч людям».

Так, 15 листопада 2019 року учні 1-11 класів зібрали 617 кг макуларури. Переможцями у благодійному макулатурингу «Чуйне серце» стали учні таких класів:

• I місце: 4-А ;
  • II місце: 2-А;
  • III місце: 5-А, 7-Б;

А найбільший внесок в цю корисну і благородну справу учнів:

• 2-А – Іванов Богдан;
  • 7-Б – Березовський Микола;
  • 4-А – Рубан Марія;
  • 4-А – Гриценко Олександра;

28 листопаду Всесвітній день співчуття було придбано предмети гігієни за кошти від благодійного макулатурингу та відвезено вихованцям Олешківського будинку інтернату для дітей-інвалідів. З якою радістю дітки зустрічали, як були вражені та схвильовані.

Вихованці будинку – інтернату щиро дякували учням «Школи- родини» та передали лист – подяку адміністрації, педколективу, учням та їх батькам