20 листопада 2019 року у «Школі-родині» було проведено осінній бал, на який учнів 1 – 11 класів люб’язно запросила шановний директор школи, депутат міської ради Ольга Маренчук, яка є ініціатором проекту «Осіннє розмаїття талантів».
Ольга Миколаївна звернулася до дітей зі словами вітання і побажання розкрити свої таланти та здібності.
Свято розпочалося демонстрацією осінніх нарядів. Перед учасниками з’явилися красуні-дівчата в яскравому осінньому вбранні.
Учні виступали у вокальному, інструментальному та хореографічному конкурсах. У кожній номінації були представлені талановиті сімейні родини, серед них – сім’я Колесник, сестри Шаталови.
Учнівські колективи 4-Б та 5-А класів представили незвичайні хореографічні композиції.
Гран-прі конкурсу одержала нова зірочка «Школи-родини» учениця 6-Б класу Картузова Ілона з піснею «За лісами, за горами…»
Діти подарували всім присутнім талановиті виступи та яскраві емоції.
Учні, вчителі, батьки були у захопленні від цього чудового осіннього балу, вони відмітили високу виконавчу майстерність та національно-патріотичний зміст свята.
Ніхто з учасників дійства не залишився без подарунків та призів.
Батьки учнів подякували Ользі Миколаївні за прекрасний проект та розкриття талантів їхніх дітей.