04 листопада 2019 року в закладі відбулася зустріч старшокласників з працівником міської прокуратури Деквлюком Денисом Ернестовичем.
Під час зустрічі, яка мала великий виховний потенціал, піднімалися питання, які цікавлять молодь. Особливої уваги приділялося адміністративній та кримінальній відповідальності неповнолітніх, особливостям ювенального судочинства та відповідальності.
Учні ставили питання, пов’язані з правилами вступу до юридичних вузів, спілкувалися про особливості роботи прокурора та професії юриста.
Старшокласникам був представлений перелік вузів, де можна отримати юридичну освіту.
Цікава та пізнавальна зустріч не залишила байдужого жодного учасника. Учні отримали відповіді на питання, які цікавлять та турбують їх в царині юриспруденції.