Тема засідання дискусійного клубу “Патріот України” стала надзвичайно актуальною для всіх учасників, хто долучився до обговорення. Проблема залежності підлітків від Інтернету сьогодні хвилює вчителів та батьків. У дискусії ми почули думки дітей стосовно необхідності використання послуг Інтернету в повсякденному житті. Дилема постає в тому, що корисного отримує підліток від Інтернету. І, в чому він зашкоджує людині. Бліц опитування учасників дискусії довело, що наші діти розуміються в правильному використанні мереж Інтернету та в дозуванні часу проведення за комп’ютером. Додаткову інформацію діти отримали від своїх вчителів, які допомогли усвідомити переваги та недоліки Інтернету в нашому житті. Гаслом подібних дискусій є:”Все заради здорової дитини в ім’я майбутнього країни!”