З 12.11 по 19.11.2018 р. в нашій школі пройшов тиждень енергоефективності. В рамках тижня учні 1–4 класів провели виставку малюнків, приурочених темі енергозбереженню «Як використовувати електроприлади вдома».
По всіх класах були проведені бесіди, години спілкування про економне використання енергоресурсів, виставка стіннівок «Економне використання електроенергії»
Протягом тижня учні проводили акцію «Економ і бережи!», в рамках якої щодня учнівським самоврядуванням велося спостереження, чи доцільно використовується електроенергія і вода в школі.
Проведені акції та виховні заходи з питань енергозбереження сприяли вихованню дбайливого громадянина своєї держави, формуванню економічного світогляду школярів.
Але проблеми ресурсозбереження сьогодні не вирішуються в рамках одного тижня, вони обов’язково знайдуть своє відображення та продовження в роботі класних колективів протягом року, у співпраці з батьками та громадськістю, створення проектів, акцій, семінарів-практикумів.
Тож пам’ятаймо, питання енергозбереження – це не одноденна акція, а щоденна системна цілеспрямована робота.