Осінньої чудової днини, 14 листопада 2018 року, в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів « Школа – родина» № 39, відбувся перший фестиваль родинної творчості.
Великий шкільний рід, який складається з родин учнів, зустрівся в конкурсній театралізованій програмі. Радість родинного дійства розділили всі класи середньої та старшої школи.
На шкільній сцені учні разом з батьками розігрували фрагменти з народних казок та вистав великих українських авторів :
Г. Квітки – Основ’яненка, І. Нечуй- Левицького , М. Гоголя.
На шкільних підмостках яскравими зірочками запалювалися таланти. Учні та батьки 5 А класу показали красу народного обряду в міні-виставі « Гарбузове сватання». Естафету весільної обрядовості підхопив 10 клас з фрагментом п’єси « Сватання на Гончарівці» .
Святкова зала наповнювалася радістю та веселим сміхом, яким супроводжувалися виступ 6- А класу с виставою « Івасик-Телесик», дійство 9 – х класів « Кайдашева сім я», виступ 6- Б класу « Ніч перед Різдвом».
Сучасні версії казок « Попелюшка» та « Червона шапочка» запропонували 6-Б та 11 класи.
Перший фестиваль родинної творчості відбувся – як місточок доброти, любові, злагоди між батьками та дітьми, між учнями та вчителями.
Ми говоримо: «До нової зустрічі на фестивалі родинної творчості 2019!»