Згідно з планом роботи 31 жовтня 2018 року відбулася науково-практична конференція «Поставлені перед школою завдання виконуємо разом з батьками». Мета конференції: сформувати разом з батьками принципи взаємодії дорослих і дітей, спланувати роботу щодо створення виховної системи школи, яка буде сприяти розвитку кожного учня.
Адміністрація, вчителі та батьки обговорювали дуже актуальні питання, а саме:

• батьки як помічники вчителя (підготовка помічників вчителя);
  • сім’я та школа – партнери у вихованні (налагодження партнерства та співпраці педагогів та батьків);
  •  родинне виховання в новій українській школі;

Понад двадцять присутніх на конференції батьків були не слухачами, а її активними учасниками, обговорювали запропоновані питання та шляхи їх вирішення в аспекті, хвилюючому саме батьків.
Наприкінці науково-практичної конференції було проведено дискусію: «Як бути коли обдарований учень – правопорушник?»