Математика дуже важлива та цікава наука. Метою тижня математики є підвищення інтересу до цієї науки, сприяння формуванню та розвитку в учнів інтелектуальних і творчих здібностей.

На загальношкільній лінійці відбулося урочисте відкриття тижня математики, фізики та інформатики.

До уваги учнів були представленні роботи учнів 5-11 класів, на виставках «Геометричні фігури в мистецтві та архітектурі» та «Геометричні фігури в малюнках» вчителів Бєлічкова Л. А. та Вецало Т. М.

Молодий вчитель Коваль С. М. в 9 класі провів дуже цікавий урок інформатики з теми: «Карти знань».

Відкритий урок фізики з теми : «Механічний рух» в 10 класі провів Поліш К. В. Захоплюючим було поєднання з англійською мовою та елементами дефіле. В 7 класі вчитель Клецька Н. П. провела змагання «Математична пекельна кухня». Між командами 5-Б і 6-Б класів вчитель Бєлічкова Л. А. провела конкурс «Математична мозаїка». В рамках тижня було проведено І тур інтелектуального марафону.