Уже стало традицією розпочати тиждень української та зарубіжної літератури із святкової лінійки, присвяченої Шевченківським дням. У вестибюлі зібралися учні школи. На столі портрет Шевченка, уквітчаний вишитим рушником. Під музику до портрета учениця підносить коровай. Тут же линуть безсмертні слова із « Кобзаря» та слова вдячності справжньому сину українського народу. Надовго запам’ятають діти школи пізнавально-розважальну програму «Мальовнича Україна», проведену Дунаєвою Н.Ф. Квіти землі української, легенди про них запам’ятаються надовго. Глибоконаукові відкриті уроки проведено у школі. Кравченко Н.М. дібрала багатший матеріал, використала різні прийоми і методи, щоб розкрити тему у 10 класі. «Із України линуть журавлі» за новелою Стефаника «Камінний хрест». Учні співпереживали за долю тих, кому довелося із-за певних причин покинути Україну. Віштомова М. Г. вразила усіх присутніх на відкритому уроці своїми глибокими знаннями творів сучасної літератури. Дібраний роздатковий та дидактичний матеріал, вмілий підхід до розкриття поставленої мети за повістю-казкою Ю. Винничука « Місце для дракона» дав зрозуміти, що учні 8-А класу люблять літературу, уміють робити ідейно-художній аналіз. А зустріч із поетесою-землячкою Сливканич-Бельченко С. І. розкрила світ сучасної літератури, погляди митців на проблеми сьогодення. Поетеса читала свої патріотичні твори, слухала твори учнів школи.