В рамках експериментальної роботи з теми: «Школа – родина» як осередок становлення громадянина – патріота» щороку проводиться інтелектуальний марафон «Найрозумніший».

В жовтні 2017 року відбувся І тур марафону, в якому взяло участь 74 учні школи. Поважне журі визначило учасників, які набрали достатню кількість балів, вони були допущені до участі у ІІ турі, це:

Юзюк Любов (2-А), Богомолов Олександр (4-Б), Філінов Денис (8-А), Гриценко Олександра (2-А), Лаптєв Леонід (4-Б), Зенченко Костянтин (8-А), Струк Аліна (2-Б), Мілейко Софіна (4-Б), Шаталова Анастасія (8-Б), Таран Ярослав (2-Б), Перепеляк Дмитро (5-А), Морозова Крістіна (10), Райлян Олексій (2-Б), Кудас Марина (5-А), Панфілов Андрій (10), Подгайна Дар’я (3-А), Каширо Єлизавета (5-А), Рисякова Валентина (10), Головченко Марія (3-А), Балабас Микола (8-Б), Попруженко Аліна (10), Боярська Анна (3-Б), Родінова Анна (5-А), Вишневська Єлизавета (10), Бояркіна Надія (3-Б), Сайдакар Артем (5-Б), Одіноченко Аліна (10), Подгайний Олександр (4-А), Звєрєва Богдана (6-А), Сергеєв Антон (10), Іванова Єлизавета (4-А), Рожко Олександра (6-Б), Соловйова Ангеліна (11), Зозуля Костянтин (4-А), Швороб Артем (8-А), Васильєва Тетяна (11), Шевченко Роман (4-Б), Волков Олександр (8-А), Соломко Олександр (11), Свірідченко Тетяна (11).

І ось 22 березня 2018 року відбувся ІІ тур марафону, в ньому взяло участь 37 учасників.

В квітні відбудеться фінальний, ІІІ тур, в ньому братимуть участь всі учасники ІІ туру, вони зможуть скористатися допомогою батьків та родичів, або правом «Дзвінок другу».

Не зупиняйтеся на шляху до перемоги. На переможців чекають цінні подарунки. Бажаємо успіху.