Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців , котре вони висловлюють вголос так згуртовано , як ніколи раніше.

В рамках заходів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Миру в « Школі – родині» було проведено флешмоб « Голуб миру»;  класні години:  « Мир та дружба нерозлучні», « Ми за мир і дружбу», « Ми з тобою за мир», «Ми за мир в Україні», « Мир у світі . Мир у Україні», « Ми за мир у всьому світі»,  « Хай буде мир на всій Землі»; виховні години: « Нам потрібен мир», « Разом заради миру»;  презентації : « Міжнародний День Миру», « Ми за мир»;  усний журнал  « Міжнародний День миру ; історичний журнал «Міжнародний День Боротьби за мир» ;уроки Миру, мета яких – пропаганда миру і  толерантності , дотримання принципів гуманності , свободи, добра і поваги.

Отже, нехай увесь світ почує голоси наших маленьких українців: « Хай буде мир на всій Землі!».