Багатобарвна та багатогранна українська література… У ній є і сторінки нашої історії, і калейдоскоп людських почуттів, і діаманти українського гумору, і перли народної мудрості.

«Вечір українського гумору» відбувся у Херсонській школі-родині №39 17 березня 2017 р. Під час заходу учні 5 – 11 класів декламували гуморески П. Глазового, співомовки С. Руданського, інсценували народні пісні, фрагменти творів українських майстрів слова В. Нестайка, І. Котляревського, переглянули уривки з фільмів «За двома зайцями», «Сватання на Гончарівці», «Сорочинський ярмарок». Ведучі заходу розповіли про роль сміху в житті людини, а куми Микола та Петро відкрили гумористичні таємниці спілкування між кумами. Під час свята звучали шкільні частівки, учениці 7А класу виконали український танець.

«Вечір українського гумору» приніс усім глядачам веселий настрій, викликав інтерес до вишуканого та дотепного українського гумору.