15 березня в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації було нагороджено орденом княгині Ольги II ступеня Маренчук Ольгу Миколаївну – директора Херсонської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 39 “Школи-родини” Херсонської міської ради з нагоди Міжнародного жіночого дня за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю згідно з Указом Президента України №56/2017.

Шановна Ольга Миколаївна!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли?вагомий вклад у розвиток освіти нашого регіону, забезпечили повагу серед колег, вихованців та їх батьків. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай в майбутньому на Вас чекає ще?багато наповнених корисними справами і земними радощами років. А ще воліємо, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів. На Вас чекає ще багато перемог та нагород.

Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї!

Учні школи, педагогічний та батьківський колективи.