Учні 3-А класу «Школи-родини» №39 брали участь у міському конкурсі «Абетка здоров’я» серед учнів 3-4 класів, де мали змогу відстояти честь школи й показати свої знання з основ медицини. Конкурс складався з декількох частин: домашнє завдання (фізкультхвилинка), теоретичні питання, практична частина. З усіх блоків учні нашої школи набрали найвищі бали, а також творчо представили заздалегідь підготовлене домашнє завдання. Вони показали гарні знання з теоретичних питань і високі результати в практичній частині (вміння надавати медичну допомогу). За результатами всіх конкурсів наші третьокласники посіли 1 почесне місце. Школярів нагородили грамотами, а також вручили Золотий кубок переможців. Вітаємо!