Учні 9Б класу побували з екскурсією у військовій частині 1604, яка розташована у селищі Чорнобаївка Херсонської області. Діти відвідали музей історичної та бойової слави цієї частини. Учням надали цікаву інформацію про героїчний шлях воїнів. Також вони дізналися, що бійці брали участь у миротворчих місіях на ближньому та дальньому Сході; Африці, Лівії, Іраку, Афганістані та інших країнах світу. Частина надала посильну допомогу пожежним під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Учні з великім захватом слухали розповідь бойових командирів. Зараз воїни частини беруть активну участь в антитерористичній операції в Луганській та Донецькій областях. Також учням дали потримати бойову зброю в руках та приміряти захисне знаряддя. На льотному полі діти побачили бойовий гелікоптер у бойовій готовності та його зліт. Їх зацікавило, яке навантаження він може переносити і на яку відстань.

На свої запитання учні отримували вичерпні відповіді командирів. Задоволені, діти повертались до школи. Їх захопила та вразила професія військового.