Червоні маки – це серця загиблих воїнів під час Другої світової війни. Червоні маки – це квіти біля наших сердець як вічна пам’ять про ті вогненні роки.

Для депутата міської ради Ольги Миколаївни Маренчук День перемоги над нацизмом у Європі є не тільки визначною історичною подією, а й пам’яттю та болем серця, днем вшанування ветеранів війни. Щороку в рамках депутатського проекту «Іду з добром назустріч людям» проводяться урочисті заходи до цієї дати. Так, цього року на святі були присутні ветеран війни Кофанов Петро Іванович, голова осередку дітей війни с. Текстильників Бондарчук Марія Ларіонівна, 25 дітей війни.

Шановних гостей зустрів живий коридор дітей із квітами. Гості слухали пісні воєнних років, почули слова поваги та вдячності. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих воїнів. Невимовна туга охопила усіх присутніх на святі, коли діти виступили з віршами та звуковим листом солдату АТО.

Ольга Миколаївна Маренчук вела свято і вручила гостям солодкі подарунки.