Зима принесла на українську землю найулюбленіше свято дітей – Новий рік.

Цього року казка завітала на Новорічну ялинку разом із юними акторами театрального гуртка «Я – сам актор», керівником якого є Ткаченко Євгенія Миколаївна. Для учнів 1 – 4 класів гуртківці підготували свято за мотивами казки «Буратіно». Акторами були учні 4 – 7 класів та вчителі. Наймолодші школярі із задоволенням переглянули казку, а також продемонстрували Діду Морозу підготовлені вірші, танці, хороводи. Із захопленням учні грали в ігри у командах Діда Мороза і Снігуроньки.

Святкове диво завітало і до учнів 5 – 11 класів, для яких члени гуртка «Я – сам актор» підготували казку «Новорічні пригоди бременських музикантів». Казка була яскравою, інтерактивною, музичною. Використані відеоматеріали показали, що актори з 9 – 11 класів – справжні кінозірки. Кожен клас підготував виступ-вітання для усіх членів шкільної родини.

Веселими та незабутніми, радісними та яскравими виявилися Новорічні свята у школі-родині №39!