У школі – родині з 7 по 12 грудня 2015 року було організовано заходи в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. Старт тижня відбувся 7 грудня на тематичній загальношкільній лінійці. Вчителі  права та історії Зайцева Галина Іванівна, Чистіков Артем Сергійович підготували з учнями виступи та мультимедійну презентацію на правову тематику. Школярі декламували вірші з повчальним змістом та познайомили присутніх із  цікавим пізнавальним матеріалом на правову тематику. На лінійці були присутні учні 2-11 класів. Бібліотекар школи Паєвська К.А. організувала презентацію  видань про права людини та виставку літератури правового змісту. Класні керівники 1-11 класів провели бесіди, години спілкування, вікторини, виховні години, дискусії, присвячені проблематиці прав людини та захисту прав дітей.

10 грудня 2015 року було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Вчитель права, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Зайцева Галина Іванівна провела разом з учнями 9-10 класів тлумачення змісту статей Загальної декларації прав людини, пов’язавши їх з минулим та сьогоденням українського народу. Урок пройшов на високому емоційному підйомі з виконанням віршів Т. Г. Шевченка, Ліни Костенко. Підведення підсумків проведення тижня відбулося на загальношкільній лінійці 14 грудня 2015 року.