В понеділок 30 листопада на робочій лінійці у школі №39, у рамках проведення місячника «Протипожежної безпеки» відбулося святкове дійство під назвою «Пожежа». У святі брали участь учні 8 класу учасники гуртка «Відважні вогнеборці». Курівником даного гуртка є вчитель Кудак Т.О.

Метою даного дійства було навчити дітей не гратися з сірниками, а також правила безпеки при пожежі. На свято завітала лиходійка пожежа яка намагалася розповісти дітям як треба розпалити пожежу, але «Відважні вогнеборці» навчили учнів, що треба робити у разі виникнення пожежі. Діти з великим захопленням переглянули дану виставу.

На групи подовженого дня відбулася виховна година «Із сірниками гра – буде біда». На дану подію завітали вихованці гуртка «Відважні вогнеборці», які показали міні – виставу в якій навчили дітей правил користування сірниками. Діти запам’ятали ці правила і пообіцяли використовувати їх у житті.