Справжніх патріотів рідної землі, рідного міста виховує школа-родина №39. Справжніх громадян, готових брати на себе відповідальність, творчо працювати. Із захопленням наші школярі беруть участь у конкурсах різного рівня.

У листопаді 2015 року відбувся міський фотоконкурс «Моя дивовижна Херсонщина». У конкурсі взяли участь учні нашої школи: Шестакова Вікторія (номінація «Пейзажі Херсонщини», робота «Паркова алея»), Пік Сергій (номінація «Репортажне фото», робота «День зимуючих птахів»), Суманєєва Валерія (номінація «пейзажі Херсонщини», робота «Херсон історичний»).

Учень 2А класу Пік Сергій посів І місце у цьому конкурсі. Він був нагороджений грамотою ІV Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Фото Сергія «День зимуючих птахів» вражає творчим підходом, якістю виконання, а також відповідальним ставленням наймолодших школярів до природи, гарячим бажанням дітей допомогти пернатим друзям вижити у нелегкий для них зимовий час. Ці риси маленьких українців плекають спільно школа та батьки. Велику увагу екологічному вихованню своїх учнів приділяє класний керівник Назарова Світлана Василівна.

Вітаємо Сергія із перемогою!