Щасливе дитинство – це здоров’я у дружбі з руховою активністю, фізичною культурою і спортом, це пізнання навколишнього світу, це утвердження особистого «Я». Постійний рух сприяє розвиткові молодого покоління, його фізичних здібностей, формуванню і вдосконаленню вмінь і навичок дітей у руховій діяльності.

Батьки, вихователі та вчителі завжди хочуть бачити своїх дітей здоровими, стрункими і сильними. Тому фізичне виховання не обмежується тільки уроками фізкультури.

Учні нашої школи є постійними учасниками різноманітних фізкультурно-спортивних заходів, які організовуються управлінням освіти міста. 14 березня 2015 року в Херсонському дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки №5 відбулися міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Метою і завданням цього заходу було залучення широких верст населення до цінностей фізичної культури і спорту та позиціювання сім’ї, як найважливішого середовища фізичного виховання.

Достойно представила нашу школу родина учня 2-А класу Єременка Олексія. Завзято і бадьоро вони змагалися в комплексних естафетах на швидкість, витривалість, координацію.

Піднесено і урочисто закінчилося спортивне свято. Всім учасникам побажали подальших великих і малих перемог, бути здоровими, веселими і сильними. На загальношкільній лінійці родина Єременків була нагороджена грамотою і солодким призом.