The gallery was not found!

Згідно плану заходів щодо проведення тижня національно-патріотичного виховання в закладі 10 березня 2015 року була проведена святкова лінійка, присвячена пам’яті Тараса Шевченка. У виконанні учнів 1-11 класів прозвучали палкі рядки віршів Великого Кобзаря про Україну, тяжку долю українського народу.

11 березня в усіх класах школи відбулися тематичні години патріотичного спрямування. Національній духовній спадщині ,традиціям та витокам культури українського народу були присвячені виховні години в 5-Б, 8-Б класах (класні керівники Мальована У. В., Середа Ю. О.): «Українська народна культура. Одяг». Учні прийшли на захід у вишиванках, українських віночках, представили ескізи українського національного одягу та цікаві презентації. Учні 9 класу (класний керівник Дунаєва Н. Ф.) разом з батьками приготували декілька українських національних страв (вареники, голубці, пампушки, сало, компоти)та частували ними присутніх.

12 березня учні 1-А, 2-Б, 2-А, 4-А, 4-Б, 5-Акласів (класні керівники Назарова С. В., Петренко Н. Ю., Золотий О. А., Матієнко О. О.) провели тематичні години: «Живе під сонцем любові Шевченкова весна», «Ми тебе не забудемо, Тарасе!», на яких було організовано виставки творів поета, ілюстрацій до них, перегляд лялькового спектаклю «Дитинство Тараса».

{gallery alignment=left margin=10}multi_img/npv/GEDC0737.JPG{/gallery}У колективах 1-Б, 6-Б, 7, 8-А, 11 класів 13 березня пройшли виховні заходи, присвячені визволенню міста Херсона від німецько-фашистських загарбників (класні керівники Наумчик О. Ф., Пчелінцева І. П., Зайцева Г. І., Вецало Т. М.). Вони проходили під гаслом: «Руїну, смерть і горе несе війна народам!» та були пов’язані з сьогоденням. У шкільному музеї етнографії та побуту українського народу були організовані тематичні експозиції та проведені екскурсії «День визволення Херсона» (вчитель історії Чистіков А.С.).

13 березня учні 1-11 класів переглянули виступи артистів Херсонської філармонії на святковому концерті, присвяченому Шевченківським дням.

Завершився тиждень проведенням великого загальношкільного свята «Україно моя, ти одна, як життя!» (літературно-музична композиція, підготовлена учнями школи та вчителями української мови та літератури Дунаєвою Н. Ф. і Матієнко О. О.). Перед учнями виступили талановиті студенти Херсонського училища культури.