The gallery was not found!

Торкаючись душею і розумом духовних надбань різних поколінь і народів, загальнолюдських моральних цінностей, всесвітньовідомих творів мистецтва, кожна людина зростає, збагачується, знаходить гармонію зі світом. У нашій школі 25 лютого 2015 р. відбулося незвичайне знайомство учнів з цікавою особистістю, талановитим письменником, льотчиком, великим гуманістом, винахідником Антуаном де Сент-Екзюпері. Молитва письменника «Мистецтво маленьких кроків» допомогла дітям проникнути у світ переживань та думок митця, зрозуміти чистоту його помислів, світло душі.

Учні 6 – 8 класів інсценували уривки філософської казки-притчі: зустріч з автором, подорожі на різні планети. Роль Маленького принца зіграв учень 6А класу Демчук Валерій. Учениця 6Б класу Іваненко Ганна виконала пісню «Маленький принц». А дівчата 6 – 7 класів – «Танець троянд».

Вистава супроводжувалася гарною музикою та відеоматеріалами. Наприкінці свята дівчатка 5 класу представили до уваги глядачів моральні уроки Антуана де Сент-Екзюпері: «Головного очима не побачиш, добре бачить лише серце», «І серед людей буває самотньо», «У кожного свої зорі», «Вода буває потрібна й серцю» та інші.

Маленький принц прийшов до нас із дитинства. Саме тому свято закінчилося піснею «Країна дитячих мрій», головною у якій є фраза: «Мрію, щоб на світі не було війни».