The gallery was not found!

Тема семінару: «Формування громадянської і соціальної компетентності учнів засобами впровадження курсу «Я у світі» в 3 класі».

Розробка найкращих освітніх програм і технологій активно триває на всіх рівнях державної системи освіти. Початкова школа третій рік працює за новими державними стандартами та за новими підручниками. Так, у цьому навчальному році учні 3 класів почали працювати за новим підручником «Я у світі», завданням якого є підвищення компетентності, ефективності виховання та загального розвитку молодших школярів, розширення суспільствознавчої ерудиції, творчого потенціалу, мотивації до вивчення предмета.

У зв’язку з цим Херсонська державна академія неперервної освіти 12 – 13 листопада на базі школи №39 провела обласний семінар для вчителів З класів. До школи завітало 45 вчителів зі шкіл Херсонської області. Для учасників семінару була проведена екскурсія по школі. Вони взяли участь у благодійній виставці – продажу сувенірів з національною тематикою,кошти від якої направлені на потреби АТО.

Теоретична частина семінару:

1. «Громадянське виховання в педагогічній спадщині В. Сухомлинського.»

Доповідач: Комінарець Тетяна Вільямівна – завідуюча кафедри дошкільного

виховання та початкового навчання.

2. «Особливості вивчення предмета «Я у світі» за програмою 3 класу.»

Доповідач: Стребна Ольга Володимирівна – доцент кафедри дошкільного виховання та початкового навчання.

3. «Превентивне виховання молодших школярів.»

Доповідач: Турко Тетяна Іванівна – доцент кафедри дошкільного виховання та початкового, навчання.

4. «Аналіз методичного апарату підручника та практичні поради до вивчення окремих тем за новим підручником «Я у світі» в 3 класі.»

Доповідач: Наумчик Ольга Федорівна – вчитель – методист школи № 39.

5. «Забезпечення школи науково-методичною та науково-популярною літературою.» Доповідач: Бардашевська Анна Іванівна – завідуюча обласною дитячою бібліотекою імені Дніпрової Чайки.

Практична частина семінару

6. Відкритий урок «Рід. Рідня. Родовідне дерево». З клас.

Зінченко Ірина Миколаївна – вчитель 3 класу, спеціаліст II категорії.

7. Відкритий урок «Сімейні обов’язки. Шанобливе ставлення до старших». З клас.

Слабенко Анна Григорівна – вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії.

8. Виховний захід «Ми – діти України».

Вчителі Назарова Світлана Василівна, Петренко Наталія Юріївна.

9. Підсумкова частина семінару.