The gallery was not found!

Справжнє шоу продемонстрували вчителям, батькам та почесним гостям випускники школи-родини № 39.

31 травня подвір’я школи не можна було впізнати. Вирішивши провести свято випускного вечора під відкритим небом, старшокласники перетворили шкільне подвір’я на літній амфітеатр.

Із уст господині школи лунали теплі слова та настанови для випускників. Особливо щасливі були медалісти Грушко Олександр та Втюрін Владислав котрі одержали високі нагороди золоту та срібну медалі – з рук Ольги Миколаївни Маренчук.

Випускники щиро дякували всім, хто навчав, турбувався про них, створював затишок протягом усіх 11 років.

Випускний вечір належить до тих свят, які відбуваються один раз в житті, і наші одинадцятикласники запам’ятали його на все своє життя.