The gallery was not found!

Школа №39 – справжня школа-родина, де звикли допомагати один одному, підтримувати. Але добрі справи та милосердя простягаються від порога школи в усі куточки Херсонщини, де люди потребують уваги, любові, турботи.

В нашій школі стало традицією у Великодні свята вітати пацієнтів Комишанського психоневрологічного диспансеру. Для допомоги цим людям заздалегідь був проведений благодійний макулатуринг.

З вітаннями до диспансеру ми завітали 22 квітня 2014 р. Учні школи декламували вірші, співали пісні, танцювали. А після концерту пацієнти диспансеру отримали у подарунок паски та солодощі.

Щиро дякували вони колективу школи №39, а особливо депутату міської ради, директору школи Маренчук О. М., яка є ініціатором проведення таких благочинних заходів та акцій.