The gallery was not found!

З великим нетерпінням чекали учні ЗОШ № 39 день 19 грудня. Неможливо описати очікування кожної дитини, щоб побачити святого Миколая з подарунками. У закладі відбулося загальношкільне дійство, на яке завітав Святий Миколай, а з рук директора Маренчук Ольги Миколаївни школярі отримали подарунки.

Наслідують добро і вчинки Миколая і учні 1-А класу. Разом з батьками було проведено захід «Святий гість Миколай», на якому задіяні були всі учні. Вони побували в українській казці, де зустрілися з янголами, які заспівали пісні. Діти слідкували за чортиками які хотіли зіпсувати свято, але герой вітер вигнав зло геть і розповів історію виникнення свята. Роль Святого Миколая виконав батько учня Богдана Додонов Олег Вікторович, який з чарівного кошика пригостив дітей солодощами.

День 19 грудня став для школярів святом доброти, милосердя, прощення та любові до ближнього.