The gallery was not found!

У кожній людині закладено творчі начала – вроджені можливості для створення чогось нового, оригінального. Яскравим спалахом творчості став 13 грудня 2013 року проект депутата міської ради О. М. Маренчук «Відкриваємо зірочки на планеті Школа №39». Любов до поетичного слова, музики, хореографії продемонстрували26 учасників.

Через століття та роки долинуло до нас таємниче мерехтіння поезії Т. Шевченка, Є. Гуцала, Н. Забіли, М. Джаліля у виконанні юних майстрів художнього слова Тишковича Іллі, Звєрєвої Богдани, Юрченко Поліни, Гудименко Владислави, Рисякової Валентини. Шаталова Анастасія, творчий колектив 5А класу, Демченко Марія, дуети Артемчук Наталії та Стельмах Анастасії, Ребро Юлії та Дзюби Анастасії, Шаталова Євгенія, Крюковська Леся, Бегей Олена, Чуняк Анна, Розенко Микола зачарували глядачів виконанням пісень українських та зарубіжних авторів.

Оригінально та чаруюче виконав на трубі «Купера» Ірвінга Берліна Козельський Ілля. Творчий колектив дівчат 9А та 7Б класів виступили з хореографічною композицією під пісню Майкла Джексона. Під час проведення підсумків конкурсу всі учасники отримали солодкі призи.

Переможці конкурсу Тишкович Ілля, Козельський Ілля, Крюковська Леся, Демченко Марія були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

«Кожна людини – це цілий світ, – стверджував Д. Писарєв. Саме сила мистецтва, представленого на конкурсі «Відкриваємо зірочки на планеті Школа №39», допомогла пізнати ці світи.